Omid Hajili

Omid Hajili , RadioNavaz , رادیو نواز


در حال بارگذاری ...
امید حاجیلی
the profession is singer , musician , player
این پروفایل توسط 1613 بازدید شده و 0 نفر آن را دنبال کرده اند.

امید حاجیلی، از سن ۹ سالگی نوازندگی پیانو را آغاز کرد و از ۱۱ سالگی وارد هنرستان موسیقی شد، پس از حدود ۳ سال نوازندگی ویولن ساز خود را به ترومپت تغییر داد و هم‌زمان به صورت خود آموز نوازندگی پرکاشن و درام را آغاز کرد و سال ۱۳۷۷ دیپلم هنرستان را گرفت و تا مقطعِ لیسانس در همان‌جا ادامه داد و بعد از آن مدرک کارشناسی ارشد موسیقی را از دانشگاهِ هنر اخذ نمود. او در تک آهنگ (باغ مولوی) ساز ترومبون را نیز نواخته است.

امید استادِ اسبقِ دانشکده موسیقی صداوسیما و استاد حال حاضر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است. نوازندهٔ حرفه‌ای ساز ترومپت که در بسیاری از آلبوم‌های موسیقی حضور داشته است، سابقه ده سال نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران ،ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیکِ صدا و سیما و خیلی از ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود داشته‌اند. آهنگ‌ساز و تنظیم کنندهٔ چندین ترک در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی همچون: علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قطعه مردم آزار)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، امیرانوش، شاهکار بینش پژوه، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و … داشته است و هم‌چنین رهبر ارکسترِ چند گروهِ پاپ از جمله ناصر عبداللهی و رضا صادقی نیز بوده است و یکی از اعضای اصلی گروه دارکوب است.

اولین آلبومش (به خوانندگی، آهنگسازی و تنظیمِ خودش) الگرو (Allegro) نام داشت که میکسی از چندین سبک موسیقی است، البته با گرایش به سمت موسیقی آمریکای جنوبی که در تاریخ آذرِ ۱۳۸۷ توسط شرکت ایران گام منتشر گردید. امید حاجیلی بیشتر به سبک لاتین، فانک و آهنگهای ریتمیک علاقه‌مند است ولی تحلیل بسیار خوبی از سبک‌های دیگر نیز دارد.

دومین آلبوم وی نیز با نام حاجیلیتو در تیر ماه ۱۳۹۵ منتشر شد.

Mp3s
امید حاجیلیبرزی بارونپخش شده 525 بار
امید حاجیلیایرانپخش شده 909 بار
امید حاجیلی یار یارپخش شده 798 بار
امید حاجیلیواویلاپخش شده 674 بار
امید حاجیلیپریزاد پخش شده 4050 بار
امید حاجیلیتر دستپخش شده 940 بار
امید حاجیلیباریکلاپخش شده 820 بار
امید حاجیلیامروزپخش شده 672 بار
امید حاجیلیدوست دارمپخش شده 666 بار
امید حاجیلیدلبر سیاهپخش شده 580 بار
امید حاجیلیباغ مولویپخش شده 572 بار
امید حاجیلیوای وایپخش شده 1467 بار
امید حاجیلیبیا بریم بومپخش شده 1613 بار
امید حاجیلیگل نازمپخش شده 751 بار
امید حاجیلیدیرهپخش شده 1526 بار
امید حاجیلیربابهپخش شده 1305 بار
امید حاجیلیبوم بومپخش شده 1748 بار
Albums
امید حاجیلیحاجیلیتوپخش شده 973 بار